اجاره سوئیت در تبریز - الهیه
اجاره سوئیت در تبریز - الهیه
اجاره سوئیت در تبریز - الهیه
اجاره سوئیت در تبریز - الهیه

اجاره سوئیت در تبریز - الهیه

کداقامتگاه : 151
5 امتیاز از 1 رای
4 نفر
1 اتاق
45 متر
1 پارکینگ

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت در تبریز - الهیه

این اقامتگاه یک آپارتمان مبله لوکس در منطقه الهیه کلانشهر تبریز با چشم اندازی زیبا از کوه عون ابن علی و مرکز خرید بزرگ لاله پارک و دسترسی عالی به فرودگاه می باشد که با مساحت چهل و پنج متر مربع دارای یک اتاق خواب بوده و امکان پارک یک خودرو را دارد همچنین آشپزخانه این آپارتمان مبله لوکس کاملا مجهز بوده و تمام وسایل مورد نیاز جهت پخت و پز و آشپزی در آن تدارک دیده شده است سیستم سرمایش این آپارتمان مبله لوکس از نوع کولر گازی و برای گرمایش نیز رادیاتور در نظر گرفته شده است.

تلفن هماهنگی و رزرو

09033339801


فضای خواب

برای فضای خواب این واحد اقامتی که دارای یک اتاق خواب می باشد نسبت به گنجایش چهار نفری آن ، دو تختخواب سینگل و یک تختخواب دبل و رختخواب به تعداد مورد نیاز پیش بینی شده است که در صورت افزایش تعداد میهمانان امکان ارائه رختخواب حداکثر تا پنج نفر وجود دارد.


ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه چهار نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات مازاد بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف پنج میهمان در این آپارتمان مبله لوکس وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این آپارتمان مبله لوکس با احتساب چهار نفر میهمان مبلغ صد و چهل هزار تومان خواهد بود. این واحد اقامتی در سایت سوئیت یاب با عنوان اجاره سوئیت در تبریز - الهیه و کد شناسائی 151 به ثبت رسیده است.

Avatar
پشتیبانی آنلاین
ارتباط با کارشناس واحد پشتیبانی
سلام !
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
09033339801
Whatsapp Phone Telegram