سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر
سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر
سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر
سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر

سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر

کداقامتگاه : 159
5 امتیاز از 1 رای
5 نفر
2 اتاق
120 متر
1 پارکینگ

درباره اقامتگاه

سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر

این اقامتگاه یک سوئیت مبله شیک و تمیز در بلوار علامه طباطبائی نرسیده به چهارراه آبرسان با چشم اندازی زیبا از شهر اولین ها می باشد که با مساحت صد و بیست متر مربع دارای دو اتاق خواب بوده و امکان پارک یک خودرو را دارد همچنین آشپزخانه این سوئیت مبله شیک و تمیز کاملا مجهز بوده و تمام وسایل مورد نیاز جهت پخت و پز و آشپزی در آن تدارک دیده شده است سیستم سرمایش این سوئیت مبله شیک و تمیز از نوع پرتابل و برای گرمایش نیز پکیج و رادیاتور در نظر گرفته شده است.

تلفن هماهنگی و رزرو

09033339801


فضای خواب

برای فضای خواب این واحد اقامتی که دارای دو اتاق خواب می باشد نسبت به گنجایش پنج نفری آن ، سه تختخواب سینگل و یک تختخواب دبل و رختخواب به تعداد مورد نیاز پیش بینی شده است که در صورت افزایش تعداد میهمانان امکان ارائه رختخواب حداکثر تا هشت نفر وجود دارد.


ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه پنج نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات مازاد بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف هشت میهمان در این سوئیت مبله شیک و تمیز وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این سوئیت مبله شیک و تمیز با احتساب پنج نفر میهمان مبلغ چهارصد و پنجاه هزار تومان خواهد بود. این واحد اقامتی در سایت سوئیت یاب با عنوان سوئیت شیک و تمیز در مرکز شهر و کد شناسائی 159 به ثبت رسیده است.

نرخ هر شب
از 450000 تومان
تاریخ ورود
مدت اقامت
تعداد نفرات (افراد بالای 4 سال)
هر شب از450000تومان
درخواست رزرو
Avatar
پشتیبانی آنلاین
ارتباط با کارشناس واحد پشتیبانی
سلام !
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
09033339801
Whatsapp Phone Telegram