سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس
سوئیت دربست لوکس

سوئیت دربست لوکس

کداقامتگاه : 160
5 امتیاز از 1 رای
3 نفر
2 اتاق
140 متر
1 پارکینگ

درباره اقامتگاه

سوئیت دربست لوکس

این اقامتگاه یک آپارتمان مبله لوکس در محله معروف کلانتر کوچه آبرسان با چشم اندازی بی نظیر به سوی شهر و دسترسی عالی به مراکز خرید لوکس و بیماستان های شهریار ، شمس ، نیکوکاری و غیره می باشد که با مساحت صد و چهل متر مربع دارای دو اتاق خواب بوده و امکان پارک یک خودرو را دارد همچنین آشپزخانه این آپارتمان مبله لوکس کاملا مجهز بوده و تمام وسایل مورد نیاز جهت پخت و پز و آشپزی در آن تدارک دیده شده است سیستم سرمایش این آپارتمان مبله لوکس از نوع خنک کننده پرتابل و برای گرمایش نیز پکیج و رادیاتور در نظر گرفته شده است.

تلفن هماهنگی و رزرو

09904577748


فضای خواب

برای فضای خواب این واحد اقامتی که دارای دو اتاق خواب می باشد نسبت به گنجایش سه نفری آن ، سه تختخواب سینگل و یک تختخواب دبل و رختخواب به تعداد مورد نیاز پیش بینی شده است که در صورت افزایش تعداد میهمانان امکان ارائه رختخواب حداکثر تا پنج نفر وجود دارد.


ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه سه نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات مازاد بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف پنج میهمان در این آپارتمان مبله لوکس وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این آپارتمان مبله لوکس با احتساب سه نفر میهمان مبلغ تومان خواهد بود. این واحد اقامتی در سایت سوئیت یاب با عنوان سوئیت دربست لوکس و کد شناسائی 160 به ثبت رسیده است.

نرخ هر شب
از 0 تومان
تاریخ ورود
مدت اقامت
تعداد نفرات (افراد بالای 4 سال)
هر شب از0تومان
درخواست رزرو
Avatar
پشتیبانی آنلاین
ارتباط با کارشناس واحد پشتیبانی
سلام !
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
09904577748
Whatsapp Phone Telegram