سوئیت دوخوابه شیک در تبریز - شریعتی
سوئیت دوخوابه شیک در تبریز - شریعتی

سوئیت دوخوابه شیک در تبریز - شریعتی

کداقامتگاه : 22
5 امتیاز از 1 رای
8 نفر
2 اتاق
180 متر
2 پارکینگ

درباره اقامتگاه

سوئیت دوخوابه شیک در تبریز - شریعتی

این اقامتگاه یک سوئیت مبله در منطقه شریعتی یا همان شهناز سابق که جزو اصلی ترین و معروفترین خیابان های مرکزی کلانشهر تبریز به حساب می آید می باشد که با مساحت صد و هشتاد متر مربع دارای دو اتاق خواب بوده و امکان پارک دو خودرو را دارد همچنین آشپزخانه این سوئیت مبله کاملا مجهز بوده و تمام وسایل مورد نیاز جهت پخت و پز و آشپزی در آن تدارک دیده شده است سیستم سرمایش این سوئیت مبله از نوع کولر گازی اسپیلت و برای گرمایش نیز بخاری گازی در نظر گرفته شده است.

تلفن هماهنگی و رزرو

09033339801


فضای خواب

برای فضای خواب این واحد اقامتی که دارای دو اتاق خواب می باشد نسبت به گنجایش هشت نفری آن ، چهار تختخواب سینگل و دو تختخواب دبل و رختخواب به تعداد مورد نیاز پیش بینی شده است که در صورت افزایش تعداد میهمانان امکان ارائه رختخواب حداکثر تا ده نفر وجود دارد.


ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه هشت نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات مازاد بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف ده میهمان در این سوئیت مبله وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این سوئیت مبله با احتساب هشت نفر میهمان مبلغ پانصد و یازده هزار تومان خواهد بود. این واحد اقامتی در سایت سوئیت یاب با عنوان سوئیت دوخوابه شیک در تبریز - شریعتی و کد شناسائی 22 به ثبت رسیده است.

Avatar
پشتیبانی آنلاین
ارتباط با کارشناس واحد پشتیبانی
سلام !
اگر سوالی دارید در خدمت هستم
09033339801
Whatsapp Phone Telegram